Need For Speed Forum

Witaj na oficjalnym forum servera Need For Speed MTA by BSoDT

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

www.Game-State.com

#1 2015-10-05 20:51:41

TheHiyo
Użytkownik
Skąd: Górny Śląsk
Dołączył: 2015-10-03
Liczba postów: 74
WWW
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Obrazek na Forum

Chcesz wstawić obrazek na Forum, a nie wiesz jak? Przeczytaj poniższe poradniki, może ci któryś pomoże [dblpt]) :
1. Kopiujesz Adres grafiki http://scr.hu/0twu/xqn2c
2. Gdy już masz skopiowany adres grafiki, pora by wkleić go na strone,
3. Aby grafikę było widać na Forum, należy wpisać przed adresem URL obrazka [ img ] i na końcu [ /img ] ( [ img ] url_obrazka [ /img ] )
4. Naciskasz "Wyślij"
5. Możesz cieszyć się że wrzuciłeś grafikę [dblpt]D

Aby dodać swój obrazek z Komputera, należy pierw wrzucić na imgur.com, po wejsciu na samej górze mamy przycisk "Upload Images" klikamy w to, otworzy nam sie okienko, wybieramy tam Browse Computer, wyszukujemy obrazki/obrazek który chcemy wrzucić, a następnie wciskamy "Start Upload". Po zuploadowaniu obrazków naciskamy na nie po kolei prawym przyciskiem myszy i wybieramy "Kopiuj Adres URL Grafiki", gdy to zrobicie możecie reszte robić według poradnika podanego wyżej.

Gdy wystąpi jakiś problem, proszę o tym napisać poniżej.

Edit : Chciałem wam to pokazać w formie obrazkowej, ale bugowały się screeny więc podałem stronki, w  poradniku wpisałem [ img ] ze spacją, ale gdy wy będziecie robić, proszę wpisywać bez spacji.


Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć „nie odchodź”. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
xsky - black-life - grao998 - prisonbreak - cod-mobile