Need For Speed Forum

Witaj na oficjalnym forum servera Need For Speed MTA by BSoDT

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

www.Game-State.com

#1 2015-10-08 19:28:36

Amlop
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2015-10-08
Liczba postów: 3
WWW
WindowsChrome 45.0.2454.101

Witam

Witam, jestem stosunkowo nowym graczem na waszym serwerze, lecz myślę że szybko zadomowię się na nim na dłużej. Generalnie w MTA gram już no z dobrych kilka lat, od początku jak zacząłem na jednym serwerze RPG tak siedziałem na nim 3 lata. Oczywiście miałem przerwy, niekiedy kilkumiesięczne, ale wciąż wracałem, lecz teraz niestety serwer na którym tak wiele osiągnąłem, a osiągnąłem sporo, przepadł bez śladu. Generalnie jestem człowiekiem który nie potrafi tylko grać, dla niektórych będzie to minus, dla niektórych plus, ale ja po prostu nie umiem siedzieć i patrzeć na błędy. Może to się wyda dziwne ale już podczas pierwszych minut na serwerze odnalazłem kilka błędów które należało by poprawić. Nie chce tutaj ich publicznie wypisywać gdyż było by to niezbyt moralne wobec administracji, ale no jeśli tylko zechcecie, w prywatnej wiadomości lub w osobnym poście wspomnę o każdym z nich. Oczywiście to nie jest tak że ja tylko siedzę i szukam błędów, aby je później wypominać. Wiem jak to jest prowadzić serwer, bo sam kiedyś prowadziłem serwer lecz na innej platformie i realizacja zachcianek każdego gracza jest co najmniej uciążliwa, dlatego w każdym zarzuconym błędzie staram się nakierować na poprawne rozwiązanie, lub osobiście zmienić, jeśli zajdzie taka możliwość. Oprócz tego mam też wiele nowych pomysłów, które doskonale pasowały by do klimatu serwera, gdyż sam kiedyś chciałem odpalić serwer więc zaopatrzony byłem w niektóre skrypty, tudzież mapy. Oczywiście projekt mój upadł z mojej winy i nie zamierzam go ponownie reaktywować, gdyż uznałem iż warto współpracować z istniejącymi już serwerami i wspólnie dążyć do ich sukcesu, niż tworzyć stale nową konkurencje i rozbijać graczy wśród serwerów.
Myślę że będzie nam się dobrze grało [dblpt])

Offline

#2 2015-10-08 20:26:28

TheHiyo
Użytkownik
Skąd: Górny Śląsk
Dołączył: 2015-10-03
Liczba postów: 74
WWW
Windows 7Chrome 45.0.2454.101

Odp: Witam

Witamy na Serverze i życzymy dobrej Rozrywki ^^


Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć „nie odchodź”. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Offline

#3 2015-10-08 23:08:37

Patrick
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-04
Liczba postów: 29
Windows 8.1Chrome 35.0.1916.153

Odp: Witam

Hmm, błędy powiadasz ?  Chętnie wysłuchamy pomysłów lub nowych propozycji, cieszymy się,  że będą tacy gracze. Jeżeli chcesz to zapraszam do zapoznania się z działem PROPOZYCJE  lecz jeżeli wolisz obgadać parę spraw prywatnie oto mój skype      patrick071215     lub po prostu opisz mi wszystko szczegółowo w prywatnej wiadomości.

Również mam nadzieje, że będzie ci się świetnie grało, jeżeli będziesz miał z czymś problem pozwiedzaj parę zakładek na forum, lub napisz do mnie na PW ;P

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
narko-strike - bractwounijne - touchmta - frozenfox - megaentchant